Aktualna gazetka promocyjna Społem Częstochowa w dniu 06.06. Sprawdź przecenione produkty w gazetce Społem Częstochowa i kupuj taniej!

Społem Częstochowa

W naszej aplikacji jest już dostępna najnowsza gazetka PSS Społem Częstochowa! Jeśli masz wątpliwości, czy warto robić zakupy w Społem Częstochowa, pozbędziesz się ich przeglądając aktualne promocje w Mojej Gazetce.

Kupuj mądrze z naszą aplikacją

Pobierz w Google Play
Pobierz w Google Play

Społem Częstochowa

Firma handlowo-produkcyjna „Społem” PSS „Jedność” działa w Częstochowie od ponad 120 lat, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnymi formami handlu. Sieć Społem Częstochowa składa się z 43 sklepów rozlokowanych na terenie całego miasta. Posiada również 4 zakłady produkcyjne. Warto zaznaczyć, że Społem Częstochowa posiada własną piekarnię, ciastkarnię oraz zakład masarsko-garmażeryjny. Jest to jedna z największych firm produkujących pieczywo w Częstochowie, a także ceniony producent ciast i wyrobów mięsnych wykonanych według tradycyjnych receptur. Największy market Sezam, mieszczący się przy ulicy Jagiellońskiej został nagrodzony tytułem „Jurajski Produkt Roku 2019”.

Robiąc zakupy w sklepach Społem, możesz oszczędzać nie tylko poprzez korzystanie z aktualnych promocji, ale również poprzez Program lojalnościowy Społem Częstochowa. Posiadacze karty lojalnościowej Społem zbierają punkty za swoje zakupy - za każde wydane 5 złotych otrzymują 4 punkty na karcie. Punkty te można następnie wymieniać na nagrody i kupony rabatowe. Dzięki temu zniżki w Społem mogą sięgać nawet 20, 30, a nawet 50 złotych!

Robiąc zakupy w Społem Częstochowa możesz skorzystać z wielu usług ułatwiających życie. Sklepy oferują możliwość wypłacania gotówki podczas zakupów, zapłaty rachunków, doładowania telefonów oraz mielenia i rozbijania mięsa.

Gazetka Społem jest pełna atrakcyjnych cen i interesujących ofert. Aby znaleźć najlepsze z nich i utworzyć listę zakupów, najwygodniej jest skorzystać naszej aplikacji!